Методичний семінар «Державні символи України та виховання поваги до них у суспільстві»

9 лютого у рамках Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 954-р був проведений методичний семінар «Державні символи України та виховання поваги до них у суспільстві».

Семінар розпочався із вручення нагород переможцям загальноуніверситетського конкурсу студентських та аспірантських есе «Державні символи України у системі національних цінностей». Студентам, що перемогли в Конкурсі вручив Грамоти та цінні подарунки Куцик Руслан, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету. Серед призерів – студенти історико-філософського факультету Чабан Ярослав (1 курс), Фокін Віталій (4 курс) та Мехедок Діана (4 курс, Інститут журналістики).

Про символи української держави ранньомодерної доби присутнім розповів Щербак Віталій Олексійович, професор кафедри історії України, доктор історичних наук, професор. Продовженням теми семінару стала доповідь Гуменюк Олени Анатоліївни, доцента кафедри історії України, кандидата історичних наук на тему «Державна символіка українських молодіжних організацій міжвоєнної доби»

Щодо правових засад застосування державних символів України учасників семінару та студентів проінформувала Нашинець-Наумова Анфіса Юріївна, завідувач кафедри публічного та приватного права нашого Університету, кандидат юридичних наук, доцент.

Питання мови як ідентифікатора національної самосвідомості українців, що висвітлив

Павлюк Валерій Валерійович, доцент кафедри управління, кандидат економічних наук, доцент викликало жвавий обмін думками у присутніх учасників семінару.

Дякуємо викладачам історико-філософського факультету, факультету права і міжнародних відносин та факультету інформаційних технологій та управління за цікаві та змістовні доповіді, що стануть корисними для керівників навчальних закладів нашого міста у навчанні та вихованні підростаючого покоління – творців нашої незалежної держави.